مشاوره و سفارش

انواع اسپری زعفران

محصولی ناب و دوست داشتنی که عموما در تزیین روی برنج کاربرد زیادی دارد. معمولا هر قوطی اسپری زعفران تعداد ۸۰ پرس غذا را جواب می دهد. مجموعه فرانیز این محصول را با برند بهرامن و در کارتن های ۷۲ تایی روانه بازار ایران و اروپا می کند.

قیمت-اسپری-عصاره-زعفران-بهرامن-در-تهران
چرا عصاره زعفران سراج گران است

انواع ظروف زعفران

در بازار بسته بندی حرف اول را می زند. در صنعت زعفران نیز این مسئله از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. مجموعه فرانیز در زمینه فروش انواع ظروف زعفرانی نیز فعالیت می کند که برای مشاهده این کالاها می توانید با کارشناسان مربوطه در ارتباط باشید.

انواع قطره زعفران

یکی از تولیدات بی نظیر کشور ایران است که جنبه دارویی داشته و توسط متخصصین و پزشکان برای بیمارانی که نیاز به استفاده از آن دارند تجویز می گردد. قطره زعفران در ایران را بیشتر با نام های زردبند و سنابل می شناسند.

فرم مشاوره و سفارش

مدیر مجموعه فرانیز

۰۹۱۲۰۰۴۳۱۴۵

تلفن ثابت

۰۲۱۲۸۴۲۵۸۰۸

ایمیل

faraniz.ir@gmail.com

پشتیبانی

۰۹۱۵۵۳۳۵۸۱۴

درباره ما :

مجموعه فرانیز با مساعد بودن شرایط کشت و کار زعفران در استان خراسان رضوی و حمایت حداکثری کشاورزان، فعالیت خود را به صورت گسترده از این منطقه آغاز نمود. در حال حاضر این بازرگانی تمام محصولات خود را اعم از عصاره زعفران، اسپری زعفران، پودر زعفران، زعفران بسته بندی شده و چای و دمنوش زعفران را از شهرهای تهران و مشهد به سراسر کشور ارسال می کند.

مدیر مجموعه فرانیز

هادی افتخارپور

Call Now Buttonتماس بگیرید