مجموعه زعفران فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز صادرات زعفران بهرامن در کشور

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید زعفران بهرامن از کارخانه تولیدیفروش عمده زعفران با کیفیت مناسبارائه زعفران به صورت تک و عمده در بازار داخلیصادرات زعفران به کشور‌ های اروپاییلیست قیمت عمده زعفران بهرامن در اصفهاننمایندگی زعفران بهرامن در تبریز

زعفران بهرامن از اولین برند های زعفران در کشور به حساب می آید. صادرات زعفران بهرامن نیز سابقه ای چندین ساله دارد. همانگونه که میدانید همیشه اولین ها در ذهن مردم نقش بسته و هیچ گاه ان برند از یاد مردم با وجود رقیبان فراوان نخواهد رفت شاید در مورد بعضی کالاها و کمپانی های سازنده یآن فقط جز دسته اولین ها بودن باعث ماندگاری آنه بشود و طی گذشت سالها در صورت وجود، خدمات و یا حتی انصاف در قیمت سابق را نداشته باشند اما ماندگاری زعفران بهرمن در بازار و خانه های مردم به خاطر کیفیت همیشگی آن از گذشته تا کنونمرکز صادرات زعفران بهرامن در کشور

خرید زعفران بهرامن از کارخانه تولیدی

خرید زعفران بهرامن از کارخانه تولیدیبرای خرید مستقیم زعفران از کارخانه ی تولیدی آن باید به مشهد سفر کنیم. همانطور که می دانید قطب تولید زعفران در کشور استان خراسان و به خصوص شهرستان تربت حیدریه می باشد. کارخانه ی زعفران بهرامن در شهر صنعتی مشهد از دیرباز تا کنون با قدم نهادن در راه بسته بندی زعفران به تولید انواع زعفران با دارا بودن استانداردهای جهانی و کیفیت مرغوب تایید شده در آزمایشگاه های مجهز و به روز خود توانسته است نام خود را پس از سالها در میان رقبای خود حفظ کند و مشتریان خود را حفظ کند. ایرانیان به علت علاقه فراوانی که به عطر و طعم غذا دارند و حساسیت خانم های باسلیقه ایرانی در پخت غذا زعفران به عنوان چاشنی و ادویه ی بسیار مطلوبی به حساب می آید و شرکت زعفران بهرامن توانسته است در خانه های ایرانی عطر و طعم دهنده غذاهای ایرانی باشد.

فروش عمده زعفران با کیفیت مناسب

فروش عمده زعفران با کیفیت مناسبفروش عمده زعفران با کیفیت مناسب بیشتر در عمد فروشی ها و مراکز بزرگ فروش زعفران وجو دارد همچنین کارخانه های بسته بندی زعفران و بازارهای بزرگ ادویه جات به فروش زعفران در حجم بالا مشغول اند. اما زعفرن با کیفیت چه مشخصاتی دارد و چگونه می توانیم اصل آن را با تقلبی تشخیص دهیم؟ زعفران اصلی دارای ویژگی هایی است که به طور خلاصه به آن می پردازیم:

  1. زعفران اصل به جای طعم شیرین عطر شیرین دارد و کمی به تلخی می زند.
  2. زعفران اصل کمی طول می کشد که رنگ بدهد
  3. اگر کلاله های گیاه زعفران را در آب سرد بیندازیم وقتی بیرون می آوریم تغییر رنگ نمی دهد.
  4. اگر کلاله های زعفران را روی پارچه فشار دهیم و آثار چربی مشاهده کنیم متاسفانه تقلبی است

ارائه زعفران به صورت تک و عمده در بازار داخلی

ارائه زعفران به صورت تک و عمده در بازار داخلیارائه زعفران به صورت تک و عمده در بازار داخلی با بسته بندی های مختلفی و به صورت فله برای فروش وجود دارد. زعفران و انواع محصولات زعفرانی مورد علاقه ایرانیان می باشد و همانطور که همه میدانیم سوغات مشهد نیز زعفران می باشد. اگر سری به بازار های مشهد زده باشید با انواع مختلف فروشگاه زعفران با برندها حجم ها و بسته بندی های متفاوت وجود دارد. یکی از انواع زعفران عرضه ی آن به صورت اسپری می باشد که معمولا در رستوران ها از آن استقبال فراوانی برای تزیین غذای مشتریان می شود.

صادرات زعفران به کشور‌ های اروپایی

صادرات زعفران به کشور‌ های اروپایی

در
ایران به جهت اینکه زعفران، گیاهی معطر و خوش رنگ است، به فراوانی تولید می‌شود.
زعفران ایرانی در داخل و خارج از ایران شناخته شده است و شهرت زیادی دارد. به همین
دلیل کشورهای آسیایی و اروپایی عاشق عطر و طعم زعفران هستند. کشورهای حوزه خلیج فارس از جمله امارات و عمان و در اروپا کشور آلمان علاقه زیادی به زعفران ایران دارند و از خریداران همیشگی از گذشته تا کنون هستند. اگر مشکل بسته بندی زعفران در ایران حل شود این طلای سرخ می تواند جایگاه والایی در صادرات ایران داشته باشد و باعث ارزآوری فراوانی شود و حتی جایگزین نفت شود. متاسفانه به دلیل سود جویی دلالان و نبود مدیریت درست در امر صادرات زعفران به این طلای سرخ ایرانی در جهان کم لطفی می شود و آنطور که شایسته زعفران ایرانی است به آن توجه نمی شود و کشورهای دیگر ازجمله اسپانیا با بسته بندی مناسب زعفران در انواع مختلف کوچک و بزرگ با نام و برند خود زعفران ایرانی را در جهان به فروش می رساند.   

لیست قیمت عمده زعفران بهرامن در اصفهان

لیست قیمت عمده زعفران بهرامن در اصفهانلیست قیمت عمده زعفران بهرامن در اصفهان و شهرهای دیگر با توجه به نوع و حجم آن متفاوت است.در زیر به چند نوع از زعفران اشاره میکنیم:

برای خرید مستقیم زعفران از کارخانه ی تولیدی آن باید به مشهد سفر کنیم. همانطور که می دانید قطب تولید زعفران در کشور استان خراسان و به خصوص شهرستان تربت حیدریه می باشد. کارخانه ی زعفران بهرامن در شهر صنعتی مشهد از دیرباز تا کنون با قدم نهادن در راه بسته بندی زعفران به تولید انواع زعفران با دارا بودن استانداردهای جهانی و کیفیت مرغوب تایید شده در آزمایشگاه های مجهز و به روز خود توانسته است نام خود را پس از سالها در میان رقبای خود حفظ کند و مشتریان خود را حفظ کند. ایرانیان به علت علاقه فراوانی که به عطر و طعم غذا دارند و حساسیت خانم های باسلیقه ایرانی در پخت غذا زعفران به عنوان چاشنی و ادویه ی بسیار مطلوبی به حساب می آید و شرکت زعفران بهرامن توانسته است در خانه های ایرانی عطر و طعم دهنده غذاهای ایرانی باشد.

نمایندگی زعفران بهرامن در تبریز

نمایندگی زعفران بهرامن در تبریزدر ایران به جهت اینکه زعفران، گیاهی معطر و خوش رنگ است، به فراوانی تولید می‌شود. زعفران ایرانی در داخل و خارج از ایران شناخته شده است و شهرت زیادی دارد. به همین دلیل کشورهای آسیایی و اروپایی عاشق عطر و طعم زعفران هستند. کشورهای حوزه خلیج فارس از جمله امارات و عمان و در اروپا کشور آلمان علاقه زیادی به زعفران ایران دارند و از خریداران همیشگی از گذشته تا کنون هستند. اگر مشکل بسته بندی زعفران در ایران حل شود این طلای سرخ می تواند جایگاه والایی در صادرات ایران داشته باشد و باعث ارزآوری فراوانی شود و حتی جایگزین نفت شود. متاسفانه به دلیل سود جویی دلالان و نبود مدیریت درست در امر صادرات زعفران به این طلای سرخ ایرانی در جهان کم لطفی می شود و آنطور که شایسته زعفران ایرانی است به آن توجه نمی شود و کشورهای دیگر ازجمله اسپانیا با بسته بندی مناسب زعفران در انواع مختلف کوچک و بزرگ با نام و برند خود زعفران ایرانی را در جهان به فروش می رساند. 

قیمت یک گرم زعفران بهرامن  نمایندگی زعفران بهرامن تبریزشرکت های زعفران در ایران ارائه زعفران به صورت تک و عمده در بازار داخلی با بسته بندی های مختلفی و به صورت فله برای فروش وجود دارد. زعفران و انواع محصولات زعفرانی مورد علاقه ایرانیان می باشد و همانطور که همه میدانیم سوغات مشهد نیز زعفران می باشد. اگر سری به بازار های مشهد زده باشید با انواع استقبال  مختلف فروشگاه زعفران با برندها حجم ها و بسته بندی های متفاوت وجود دارد. یکی از انواع زعفران عرضه ی آن به صورت اسپری می باشد که معمولا در رستوران ها از آن فراوانی برای تزیین غذای مشتریان می شود. 

هادی افتخار پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زعفران فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید