مجموعه زعفران فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

لیست قیمت افشره زعفران

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت افشره زعفرانتولید کننده زعفران مرغوبقیمت افشره زعفرانقیمت افشره زعفرانقیمت افشره زعفرانبسته بندی افشره زعفران
قیمت افشره زعفران

قیمت افشره زعفران در ایران بسیار ارزان می باشد. به طوری که شما جهت تهیه لیست قیمت محصولات متنوع آن ها می توانید به بازارهای خرید و فروش آن مراجعه کنید.
خواستگاه زعفران برای اولین بار درطول تاریخ بشر در ایران بوده است. به طوری که ایرانیان قدیم با کشت زعفران آن ها را به نقاط مختلف جهان صادر می کردند. به طوری که با گذشت زمان خریداران زیادی در کشور های اروپایی و آفریقایی وجود داشت که با خرید این طلای سرخ اقدام به صادرات و واردات محصولات مختلف می کردند. که در زیر به چند کشور اشاره می کنیم.

  • یونانی‌ها
  • رومی‌ها
  • چینی‌ها
  • اقوام سامی
  • عرب‌ها
  • شمال آفریقا
  • اندلس
  • صقلیه

قیمت افشره زعفران

تولید کننده زعفران مرغوب

کشت زعفران یکی از با حوصله ترین کشت های گیاهان معطر در کشور می باشد. به طوری که شما با کشت چند هکتار زمین زعفران می توانید به طور متوسط چند کیلو زعفران برداشت کنید. زیرا قسمت مورد استفاده زعفران تنها کلاله و خامه آن می باشد. که به صورت سه شاخه باریک در هر گل زعفران وجود دارد. بنابراین شما جهت تهیه یک کیلو زعفران ممکن هست هزاران گل زعفران را جمع آوری کنید. اما با این حال باز ایران جز یکی از برترین تولید کنندگان زعفران جهان می باشد. که با استفاده از بهترین روش های بسته بندی زعفران آن ها را برای فروش در اختیار علاقه مندان قرار می دهد.

قیمت افشره زعفران

قیمت افشره زعفران

افشره زعفران جز یکی از فرآورده های محلولی زعفران می باشد. که با استفاده از دانش متخصصان روز دنیا تهیه شده است. قوطی های بسته بندی شده این افشره ها به گونه ای طراحی شده اند. که قادر به حفظ کیفیت محلول به مدت زمان طولانی می باشند. لذا شما با نگه داری آن ها می توانید از این محلول به مدت طولانی استفاده کنید. قیمت افشره زعفران بسیار ارزان و مناسب می باشد که شما جهت خرید هر کدام از بسته بندی های مختلف آن می توانید به فروشندگان آن در کشور مراجعه کنید.

قیمت افشره زعفران

بسته بندی افشره زعفران

افشره زعفران را پس از تولید در قوطی های فلزی یا شیشه ای با حجم های مختلف قرار می دهند. به طوری که شما جهت خرید هر کدام از نمونه های مختلف آن می توانید به مراکز خرید و فروش افشره زعفران در کشور مراجعه کنید. قوطی های بسته بندی، افشره زعفران باید به گونه ای باشند. که قادر به حفظ کیفیت محصول به مدت طولانی باشند و در مجاورت با افشره زعفران به محلول جدیدی تبدیل نشوند. درب این قوطی ها باید به قدری محکم باشد که از ریختن افشره جلوگیری کند. درج تاریخ تولید و مصرف آن ها می تواند بهترین راهنما برای خرید محلولی با کیفیت باشد. تا خریدار بتواند از افشره زعفران با تاریخ مصرف به موقع خریداری کند.

هادی افتخار پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زعفران فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید