مجموعه زعفران فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ساخت اسپری زعفران طبق استاندارد اروپا

آنچه در این مقاله می خوانید...

اسپری زعفران چیستانواع اسپری زعفران ساخت ایرانساخت اسپری زعفران چگونه است
ساخت اسپری زعفران طبق استاندارد اروپا

برای ساخت اسپری زعفران در شرکت های ایرانی، از همان استاندارد های تولید این محصول در شرکت های اروپایی بهره گرفته می شود و کاملا قابل مقایسه و رقابت محصولات آن ها می باشند.

اسپری زعفران چیست

ساخت اسپری زعفران طبق استاندارد اروپا

اسپری زعفران یک محصول جدید و تقریبا تازه پا به عرصه گذاشته از انواع فرآورده های زعفرانی است که مردم از مزایای آن بیشتر با خبر شده و روز به روز به مشتریان آن افزون می گردد. برای تولید و ساخت اسپری زعفران از بهترین تامین کننده ها کمک گرفته می شود تا زعفرانی کاملا خالص و مرغوب را استفاده نمایند. در اروپا و دیگر کشور ها علاوه بر ایران، شرکت های متعددی دست به تولید اسپری زعفران می زنند و همه آن ها در بازار جهانی رقابت دارند.

ساخت اسپری زعفران طبق استاندارد اروپا

حال اگر بخواهیم توضیح ساده و مختصری راجع به اسپری زعفران بدهیم باید گفت که این کالا یکی از زیرمجموعه های محصولات زعفرانی است که تفاوت آن با زعفران معمولی، در نوع مصرف آن است. برای مثال باید زعفران خشک شده را با آب ترکیب کرده و حل کنید سپس مورد استفاده قرار دهید. اما در درون اسپری کیسه ای قرار دارد که آّب و زعفران در آن بوده و با فشردن دکمه بالای قوطی، به بیرون افشانه می شود.

این توضیح نشان دهنده این است که در ساخت اسپری زعفران به عواملی چون سرعت در استفاده دقت و توجه بسیاری شده تا مشتریانی که بخواهند وقت کمتری را جهت استفاده از زعفران صرف کنند را به سمت خود جذب نمایند.

ساخت اسپری زعفران طبق استاندارد اروپا

انواع اسپری زعفران ساخت ایران

در ایران برند های متعددی در این حوزه کار می کنند و در بازار های داخلی و خارجی بسیار زبانزد هستند. برای خرید از هر شرکتی که خواستار محصول آن باشید، می توانید با فرانیز تماس گرفته و از مشاوره رایگان آن ها بهره مند شده و تصمیم بهتری بگیرید.

حال چند مورد از برند های برتر و معروف ایرانی که در ساخت اسپری زعفران مرغوب سر آمد هستند، می پردازیم.

  • اسپری زعفران سحرخیز
  • ·          بیز
  • مصطفوی
  • زرپاش
  • زرافشان
  • ملل
  • بهرامن
  • زرشاد
  • صدف
  • حمید
ساخت اسپری زعفران طبق استاندارد اروپا

ساخت اسپری زعفران چگونه است

در تمامی مراحل تولید و توزیع این محصول باید طبق استاندارد های موجود در اروپا و سازمان بهداشت جهانی عمل کرد و بدین گونه تولید کنندگان موظف می شوند که از هیچگونه اسانس یا ماده شیمیایی و مضر استفاده نکند.

به طور خلاصه در اولین مرحله از ساخت این محصول نیازمند آب خالص هستیم. برای تهیه و تدارک آن از دستگاه های تصفیه استفاده می کنند و سپس آب تصفیه شده را از زیر اشعه هایی رد می نمایند تا کاملا استریل شود. حال این آب ها را در حجم های معینی داخل یکسری تانکر نگه داری می کنند و باز در حجم های کوچکتر وارد دستگاه های پمپ می شود.

ساخت اسپری زعفران طبق استاندارد اروپا

در مرحله بعدی ساخت اسپری زعفران نیاز است که دمای آب را بالا ببرند. مقادیری زعفران به آن نسبت که کارشناسان تغذیه ای تعیین کرده اند را وارد آب می نمایند و آن ها را در هم حل می کنند.

در این مرحله طی مدت زمان تعیین شده ای، آب و زعفران ثابت می ماند تا عطر، طعم و رنگ دلپذیر زعفران به طور کامل در آب تثبیت شود. پس از آن همانگونه که در بالا تر گفته شد، آن ها را وارد یکسری کیسه های آلومینیومی می کنند و کیسه های آلومینیومی در قوطی ها قرار می گیرد. در فضای خالی قوطی گاز پیشرانه محفوظ می نمایند و این عمل سبب می شود که آّب و زعفران موجود در اسپری به طور کاملا عالی ای به بیرون اسپری گردد. دانش تولید انواع اسپری و عصاره زعفران در ایران توسط دانشمندان ایرانی انجام شد و این خود یک اختراع در حوزه فرآورده های زعفرانی به حساب می آید.

هادی افتخار پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زعفران فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید